herb BIP - Urząd Gminy w Starym Czarnowie

www.stareczarnowo.pl

ZARZĄDZENIE Nr III/35/2011 Wójta Gminy Stare Czarnowo z dnia 11 lipca 2011 roku w sprawie: powołania Gminnej Komisji ds. szacowania zakresu i wysokości strat poniesionych na terenie Gminy Stare Czarnowo w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej, w których wystąpiły szkody spowodowane przez suszę, grad, deszcz nawalny, ujemne skutki przezimowania, przymrozki wiosenne, powódź, huragan, piorun, obsunięcie się ziemi lub lawinę.

ZARZĄDZENIE Nr III/35/2011
Wójta Gminy Stare Czarnowo
z dnia 11 lipca 2011 roku


w sprawie: powołania Gminnej Komisji ds. szacowania zakresu i wysokości strat poniesionych na terenie Gminy Stare Czarnowo w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej, w których wystąpiły szkody spowodowane przez suszę, grad, deszcz nawalny, ujemne skutki przezimowania, przymrozki wiosenne, powódź, huragan, piorun, obsunięcie się ziemi lub lawinę

Wójt Gminy Stare Czarnowo zarządza, co następuje:

Powołuję Gminną Komisję ds. szacowania zakresu i wysokości strat poniesionych na terenie Gminy Stare Czarnowo w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej, w których wystąpiły szkody spowodowane przez suszę, grad, deszcz nawalny, ujemne skutki przezimowania, przymrozki wiosenne, powódź, huragan, piorun, obsuniecie się ziemi lub lawinę w rozumieniu przepisów o ubezpieczeniach upraw rolnych i zwierząt gospodarskich w składzie:

Pan Łysik Arkadiusz - Sekretarz Urzędu Gminy Stare Czarnowo
Pan Modzelewski Piotr - pracownik Urzędu Gminy Stare Czarnowo
Pan Ruszczycki Dariusz - przedstawiciel Izby Rolniczej
Pan Dudziński Mieczysław - przedstawiciel Izby Rolniczej
Pani Górska Beata - pracownik WODR- Barzkowice

W pracach komisji bez prawa szacowania uczestniczyć może sołtys lub wskazany przez niego członek rady sołeckiej z miejscowości, na terenie której dokonywane są szacunki strat.

Wójt Gminy Stare Czarnowo

mgr Marek Woś

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: redaktor 28-09-2011 07:52
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 28-09-2011
Ostatnia aktualizacja: redaktor 28-09-2011 07:53