Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy
w Starym Czarnowie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Urząd Gminy Stare Czarnowo podaje do publicznej wiadomości informacje o zamieszczeniu w publicznie dostępnym miejscu, wykazu danych o dokumentach zawierających informacje o środowisku i jego ochronie a dotyczących sporządzonego raportu o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko oraz wniosku w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach i zgody na realizacje inwestycji.

Stare Czarnowo 2007-03-12

ROŚ 7627/M/05/07

 

I N F O R M A C J A


Urząd Gminy Stare Czarnowo zgodnie z art. 32 ust.1 i ust.3 ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 roku. Prawo ochrony środowiska (Dz.U. nr 62 poz.627 z późniejszymi zmianami) - podaje do publicznej wiadomości informacje o zamieszczeniu w publicznie dostępnym miejscu, wykazu danych o dokumentach zawierających informacje o środowisku i jego ochronie a dotyczących sporządzonego raportu o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko oraz wniosku w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach i zgody na realizacje inwestycji, w polegającej na: budowie stacji bazowej telefonii cyfrowej sieci ERA nr 33915 obejmującej montaż anten na istniejącej wieży kratowej o wysokości ok. 62,0 m n.p.t, a także posadowienie na poziomie terenu kontenera technologicznego, na działce o nr ew. 297/2 w miejscowości Zelisławiec (gmina Stare Czarnowo),

Uwagi i wnioski można składać w terminie 21 dni od daty podania informacji do publicznej wiadomości. Publicznie dostępny wykaz danych o dokumentach zawierających informacje o środowisku i jego ochronie znajduje się w Urzędzie Gminy w Starym Czarnowie ul Szczecińska 23, 74-106 Stare Czarnowo Wydział Ochrony Środowiska pok. nr 17.

Zgłoszenie wniosków i zastrzeżeń w sprawie planowanej inwestycji nie jest równoznaczne ze zgłoszeniem wniosku o dopuszczenie organizacji społecznej do udziału w postępowaniu administracyjnym na prawach strony w rozumieniu art. 31 kodeksu postępowania administracyjnego.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: redaktor 12-03-2007 10:18
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 12-03-2007
Ostatnia aktualizacja: - 12-03-2007 10:18