Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy
w Starym Czarnowie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

"Przejrzysta Polska" - kontynuacja

Realizacja zadania

„Opracowanie z udziałem społeczności lokalnej konsultacji społecznych”

Gmina przystąpiła do opracowania z udziałem społeczności lokalnej procedury konsultacji społecznych, w ramach zasady partycypacji społecznej.
Celem tego zadania jest wybranie zakresów zagadnień np. plan rozwoju lokalnego,strategia rozwoju Gminy, sieć szkół, a także inne wybrane przez Radę Gminy przy współudziale społeczności lokalnej. Należy także określić formy konsultacji dla wybranych zagadnień np.: spotkania z mieszkańcami, składania wniosków do skrzynek, forum internetowe.

Ponieważ zarówno zagadnienia poddawane konsultacjom jak i forma tych konsultacji winny być ustalone przez Gminę przy współpracy ze społecznością lokalną – w myśl zasady partycypacji społecznej – serdecznie zapraszamy, w szczególności organizacje pozarządowe i inne grupy społeczne, do współpracy przy realizacji tego zadania.
Bardzo prosimy o wypełnienie i odesłanie do tut. Urzędu załączonej ankiety -Ankieta - oraz o zgłaszanie swoich propozycji do 26 czerwca br. Prosimy o kontakt z koordynatorem akcji w Urzędzie: Arkadiusz Łysik,
tel. 3124-121 wew. 39 lub przesłanie swojej propozycji drogą elektroniczną na adres:  sekretstczarnowo@stareczarnowo.pl     lub
zastepcawojta@stareczarnowo.pl  

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: redaktor 13-06-2006 14:33
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 13-06-2006
Ostatnia aktualizacja: - 13-06-2006 14:33