herb BIP - Urząd Gminy w Starym Czarnowie

www.stareczarnowo.pl

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Stare Czarnowo

ul. Świętego Floriana 10

74-106 Stare Czarnowo

 

Dni i godziny otwarcia Urzędu Gminy Stare Czarnowo

730 - 1530
poniedziałek - piątek

Numer telefonu

(91) 485 70 20

Numer faks

(91) 485 70 60

Adres e-mail

sekretariat@stareczarnowo.pl

Imię i Nazwisko

Stanowisko

Adres e-mail

Telefon

Nr
pok
.

Marzena Grzywińska

Wójt

wojt@stareczarnowo.pl

(91) 485 70 20

13

Marcin Krawczyk

Zastępca Wójta
Sekretarz

zastepca@stareczarnowo.pl

(91) 485 70 20

13

 

Referat
Finansowo-Księgowy

Grażyna Aksamitowska

Skarbnik

skarbnik@stareczarnowo.pl

(91) 485 70 30

10

 

Barbara Kaźmierczak

Podinspektor bkazmierczak@stareczarnowo.pl (91) 485 70 31 20
   Wydatki, sprawy finansowo-księgowe z zakresu oświaty
 

Anna Ledwig

Podinspektor aledwig@stareczarnowo.pl (91) 485 70 32 20
   Dochody
 

Olga Stolarska

Podinspektor ostolarska@stareczarnowo.pl (91) 485 70 33 21
   Wymiar podatku
 

Joanna Froncala

Podinspektor jfroncala@stareczarnowo.pl (91) 485 70 34 21
   Podatki, opłaty
 

Agnieszka Stadnicka

Główny Specjalista astadnicka@stareczarnowo.pl (91) 485 70 36 22
   Płace, dopłaty do paliwa rolniczego
 

Ewelina Drwal

Inspektor edrwal@stareczarnowo.pl (91) 485 70 38 22
   Sprawy finansowo-księgowe z zakresu opieki społecznej
 
Agata Kleszko Podinspektor akleszko@stareczarnowo.pl (91) 485 70 39 23
   
 

Urszula Ladra

Podinspektor uladra@stareczarnowo.pl (91) 485 70 37 kasa
   Kasa, program Rodzina 500 plus
 

Referat
Inwestycji, Nieruchomości, Gospodarki Komunalnej,
Rolnictwa i Ochrony Środowiska

Marcin Stankiewicz

Kierownik mstankiewicz@stareczarnowo.pl (91) 485 70 40 27
   Koordynowanie inwestycji gminnych
 

Beata Cechol

Podinspektor bcechol@stareczarnowo.pl (91) 485 70 45 26
   Gospodarka komunalna, nieruchomości
 

Bartosz Karpiński

- bkarpinski@stareczarnowo.pl (91) 485 70 41 26
   Gospodarka odpadami, cmentarze, zarządzanie kryzysowe
 

Piotr Cielecki

Inspektor pcielecki@stareczarnowo.pl (91) 485 70 42 27
   Gospodarka odpadami, melioracje, ochrona środowiska, rolnictwo
 

Edyta Boczkowska

Inspektor eboczkowska@stareczarnowo.pl (91) 485 70 43 28
   Gospodarka przestrzenna, budownictwo
 

Marcin Pilarski

Podinspektor mpilarski@stareczarnowo.pl (91) 485 70 44 28
   Gospodarka gruntami, drogownictwo
 

Referat
Organizacyjny, Spraw Obywatelskich, Promocji i Oświaty

Paweł Kuźniar

Kierownik pkuzniar@stareczarnowo.pl (91) 485 70 50 14
   Promocja, koordynowanie pozyskiwania zewnętrznych środków finansowych, sprawy organizacyjne, portale gminne
 

Elżbieta Zielińska

Podinspektor sekretariat@stareczarnowo.pl (91) 485 70 20 13
   Sekretariat, obsługa kancelaryjna
 

Jakub Jendrzejczak

Podinspektor jjendrzejczak@stareczarnowo.pl (91) 485 70 51 14
    Biuro Obsługi Rady Gminy, zamówienia publiczne
 

Dorota Adamska

Inspektor dadamska@stareczarnowo.pl (91) 485 70 52 25
   Oświata, organizacje pozarządowe, kultura, wynajem świetlic
 

Bartosz Biegus

Podinspektor bbiegus@stareczarnowo.pl (91) 485 70 53 25
   Fundusz sołecki, sport, turystyka
 

Danuta Tomecka

Inspektor dtomecka@stareczarnowo.pl (91) 485 70 54 1
   Dowody osobiste, sprawy meldunkowe, ewidencja działalności gospodarczej
 

Marek Kamrowski

Podinspektor

mkamrowski@stareczarnowo.pl

(91) 485 70 55

1

   Sprawy meldunkowe, archiwum, wybory
 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: redaktor 14-12-2007 14:06
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 14-12-2007
Ostatnia aktualizacja: Paweł Kuźniar 22-03-2017 11:20