Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy
w Starym Czarnowie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Stare Czarnowo

ul. Św. Floriana 10

74-106 Stare Czarnowo

 

Godziny i dni otwarcia

730 - 1530
poniedziałek - piątek

Numer telefonu

91 485 70 20

Numer faks

91 485 70 60

Adres e-mail

sekretariat@stareczarnowo.pl

Imię i Nazwisko

Stanowisko

Adres e-mail

Telefon

Nr
pok
.

Bartosz Biegus

Wójt

wojt@stareczarnowo.pl

91 485 70 20

13

Paweł Kućko

Zastępca Wójta zastepca@stareczarnowo.pl 91 485 70 20 13

Marcin Krawczyk

Sekretarz

sekretarz@stareczarnowo.pl

91 485 70 20

-

 

Referat
Finansowo-Księgowy

Grażyna Aksamitowska

Skarbnik

skarbnik@stareczarnowo.pl

91 485 70 30

10

 

Barbara Kaźmierczak

inspektor bkazmierczak@stareczarnowo.pl 91 485 70 31 20
   Księgowość budżetowa, sprawy finansowo-księgowe
 

Agata Kleszko

inspektor akleszko@stareczarnowo.pl 91 485 70 35 20
   Księgowość budżetowa, sprawy finansowo-księgowe
 

Ewelina Drwal

inspektor edrwal@stareczarnowo.pl 91 485 70 38 20
   Wymiar i windykacja opłat lokalnych
 

Olga Stolarska

inspektor ostolarska@stareczarnowo.pl 91 485 70 33 21
   Wymiar podatku
 

Joanna Froncala

inspektor jfroncala@stareczarnowo.pl 91 485 70 34 21
   Księgowość podatkowa, windykacja
 

Anna Ledwig

inspektor aledwig@stareczarnowo.pl 91 485 70 32 22
   Księgowość budżetowa, sprawy finansowo-księgowe
 

Monika Włodarska

inspektor mwlodarska@stareczarnowo.pl 91 485 70 36 22
   Wynagrodzenia, dopłaty do paliwa rolniczego
 

Magdalena Skórzewska

inspektor mskorzewska@stareczarnowo.pl 91 485 70 39 22
   Wydatki
 

Agnieszka Stadnicka

główny specjalista astadnicka@stareczarnowo.pl 91 485 70 37 kasa
   Kasa
 

Referat
Gospodarki Komunalnej, Nieruchomości i Ochrony Środowiska

Piotr Cielecki

kierownik pcielecki@stareczarnowo.pl 91 485 70 61 23
 
 
Agnieszka Tarka główny specjalista atarka@stareczarnowo.pl 91 485 70 62 23
   Gospodarka wodno-kanalizacyjna, gospodarka odpadami
 

Agnieszka Opara-Żurakowska

główny specjalista azurakowska@stareczarnowo.pl 91 485 70 63 23
   Gospodarka wodno-kanalizacyjna, gospodarka odpadami
 

Beata Cechol

główny specjalista bcechol@stareczarnowo.pl 91 485 70 45 26
   Gospodarka komunalna, nieruchomości
 

Agnieszka Gancarz

inspektor agancarz@stareczarnowo.pl 91 485 70 42 26
   Melioracje, ochrona środowiska, rolnictwo
 

Joanna Sicińska

inspektor jsicinska@stareczarnowo.pl 91 485 70 41 26
   Gospodarka odpadami, cmentarze, zarządzanie kryzysowe
 
   511 044 522: Pogotowie wodno-kanalizacyjne (całodobowe zgłaszanie awarii)
 

Referat
Inwestycji, Drogownictwa i Gospodarki Przestrzennej

Adam Kawczyński

kierownik akawczynski@stareczarnowo.pl 91 485 70 49 28
 
         

Marcin Stankiewicz

główny specjalista mstankiewicz@stareczarnowo.pl 91 485 70 40 27
   Inwestycje
 

Weronika Janczura

inspektor wjanczura@stareczarnowo.pl 91 485 70 46 27
   Inwestycje, remonty
 

Edyta Boczkowska

inspektor eboczkowska@stareczarnowo.pl 91 485 70 43 28
   Gospodarka przestrzenna, budownictwo
 

Jarosław Oleksa

podinspektor joleksa@stareczarnowo.pl 91 485 70 44 27
   Drogownictwo
 

Referat
Organizacyjny, Spraw Obywatelskich, Promocji i Oświaty

Paweł Kuźniar

kierownik pkuzniar@stareczarnowo.pl 91 485 70 50 14
   Promocja, fundusze unijne, portale gminne
 

Elżbieta Zielińska

inspektor sekretariat@stareczarnowo.pl 91 485 70 20 13
   Sekretariat, obsługa kancelaryjna
 

Jakub Jendrzejczak

inspektor jjendrzejczak@stareczarnowo.pl 91 485 70 51 14
    Biuro Obsługi Rady Gminy, zamówienia publiczne
 

Dorota Adamska

inspektor dadamska@stareczarnowo.pl 91 485 70 52 25
   Oświata, organizacje pozarządowe, kultura, zdrowie, turystyka, rekreacja, sport
 

Beata Erlich-Błaszczyk

inspektor bblaszczyk@stareczarnowo.pl 91 485 70 47 25
   Wynajem świetlic, fundusz sołecki
 

Danuta Tomecka

inspektor dtomecka@stareczarnowo.pl 91 485 70 54 1
   Dowody osobiste, ewidencja działalności gospodarczej
 

Marek Kamrowski

inspektor

mkamrowski@stareczarnowo.pl

91 485 70 55

1

   Sprawy meldunkowe, archiwum, wybory
 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: redaktor 14-12-2007 14:06
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 14-12-2007
Ostatnia aktualizacja: Paweł Kuźniar 14-06-2024 15:48