Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy
w Starym Czarnowie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Urząd Gminy Stare Czarnowo podaje do publicznej wiadomości informacje o zamieszczeniu w publicznie dostępnym miejscu , wykazu danych o dokumentach zawierających informacje o środowisku i jego ochronie

Stare Czarnowo dn. 2006-05-09

ROŚ 7627/M/28/06

 

I N F O R M A C J A

Urząd Gminy Stare Czarnowo zgodnie z art. 32 ust.1 i ust.3 ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 roku. Prawo ochrony środowiska ( Dz.U. nr 62 poz.627 z późniejszymi zmianami)- podaje do publicznej wiadomości informacje o zamieszczeniu w publicznie dostępnym miejscu , wykazu danych o dokumentach zawierających informacje o środowisku i jego ochronie a dotyczących wniosku w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach i zgody na realizacje inwestycji polegającej na: Stacja Nadawcza Polskiego Radia Szczecin w RTCN Szczecin/Kołowo - Instalacja anteny UKF na istniejącym maszcie stalowym h=245m npt zlokalizowanym na działce nr 10 w obrębie ewidencyjnym Kołowo Gmina Stare Czarnowo.

Uwagi i wnioski można składać w terminie 21 dni od daty podania informacji do publicznej wiadomości. Publicznie dostępny wykaz danych o dokumentach zawierających informacje o środowisku i jego ochronie znajduje się w Urzędzie Gminy w Starym Czarnowie ul Szczecińska 23, 74-106 Stare Czarnowo Wydział Ochrony Środowiska pok nr 17.

Zgłoszenie wniosków i zastrzeżeń w sprawie planowanej inwestycji nie jest równoznaczne ze zgłoszeniem wniosku o dopuszczenie organizacji społecznej do udziału w postępowaniu administracyjnym na prawach strony w rozumieniu art. 31 kodeksu postępowania administracyjnego.

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: redaktor 12-05-2006 14:54
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 12-05-2006
Ostatnia aktualizacja: - 12-05-2006 14:54